reklamı kapat

POPÜLER

Instagram’da beğendiğiniz tüm gönderileri görüntüleme [Nasıl yapılır?]

Instagram‘da beğendiğiniz ve belki de unuttuğunuz tüm fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Advertisement

Instagram 1 milyar toplam kullanıcısı ve günlük 400 milyon ziyaretçisiyle sayısız gönderiye ev sahipliği yapıyor. Haliyle platform içindeki onlarca gönderi arasında kullanıcılar da pek çoğuna beğeni atıyor. Bazı beğeniler fotoğrafı “takdir etmeye” yönelikken bazıları da “sonra yeniden bakarım” anlamı taşıyabiliyor. Platformda beğendiğiniz ancak bir türlü yeniden bulamadığınız gönderileri görüntüleyebileceğiniz ayrı bir sayfa ise mevcut. Uygulama, beğeni geçmişinizi sizin için kayıt altında tutuyor ve yeniden görüntüleme imkanı tanıyor. Hem de çok basit bir iki adımla.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram

Instagram’da beğenilen gönderileri görme

Tüm beğenilen gönderileri görüntülemek için öncelikle Profil sekmesine girmeniz gerekiyor. Burada sağ üst tarafta yer alan Ayarlar sembolüne dokunduktan sonra Beğendiğin Gönderiler seçeneğini seçerek aradığınız gönderilere ulaşabilirsiniz. Platform kare formatta beğendiğiniz gönderileri burada her satırda 3 fotoğraf olacak şekilde diziyor. Yukarıdan liste görünümünü değiştirip, fotoğrafların açıklamalı görüntülerine de hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Böylelikle geçmiş beğenilerinizi gözden geçirebilir, platformda görüp yeniden görüntülemek istediğiniz fotoğraflara kolayca ulaşabilirsiniz.

Her yeni güncelleme ile platforma yenilikler ekleyen popüler fotoğraf paylaşım uygulamasının en güncel versiyonunu iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsiniz.