reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Instagram’dan kişilerin hayatını kolaylaştıracak yeni özellik

Facebook’un sahibi olduğu popüler sosyal medya platformu Instagram, yine dikkat çeken yeni bir özellikle gündeme geldi. Bu özellik birden fazla hesabı olanlara büyük kolaylık sağlayacak.

Instagram içerisinde birden fazla hesap kullanan birçok bireysel ve kurumsal kullanıcı bulunuyor. Ancak biliyorsunuz bu hesaplara kendi parolalarıyla beraber tek tek giriş yapılması gerekiyor. İşte platform bunu değiştirecek bir çalışma içerisinde bulunuyor. Ortaya çıktığı kadarıyla Instagram’a “ana hesap” sistemi geliyor. Bu sayede kişilerin tek bir ana hesap belirleyeceği ve diğer hesaplarını bu hesaba bağlayacağı belirtiliyor. Bu sayede sadece ana hesaba giriş yapıldığı zaman diğer hesaplara da otomatik olarak giriş yapılmış oluyor. Aklınızda sadece bir parola tutmanızı gerektirecek özellik, gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Şimdilik test aşamasında olan ana hesap özelliğinin, yakında herkes için aktif edileceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelecekte Messenger, Instagram ve WhatsApp bir araya gelecek

İlk olarak The New York Times tarafından elde edilen bilgilere göre Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Messenger, WhatsApp ve Instagram’ı birbirine entegre etmeyi planlıyor. Böylelikle büyük bir mega platform oluşturmayı planladığı söylenen şirket, kişiler arasındaki iletişimi uygulamalardan bağımsız hale getirmek istiyor. Bu yeni dönemin en erken 2020 yılında hayata geçeceğini belirten Mark Zuckerberg, süreçte daha çözülmesi gereken birçok problemin olduğunu dile getiriyor

İlginizi Çekebilir

Firmanın IGTV platformu