reklamı kapat

POPÜLER

Instagram Hikayeler
Instagram Hikayeler
Instagram Hikayeler

Instagram Hikayeler özelinde beklenen yeni özellik

Instagram bünyesine Snapchat’ten alınarak dahil edilen Hikayeler özelliği, inanılmaz yüksek oranda kullanılıyor. İşte bu özellikte yeni bir dönem başlıyor.

Instagram Hikayeler özellikle gençler arasında büyük bir popülerliğe sahip. Bu popülerliği gören şirketlerin de sık sık kullandığı altyapı, yeni bir özellik daha kazanıyor. Bu özellik sayesinde artık kişiler sadece belirli arkadaşlarının görebileceğini Hikayeler paylaşabiliyor. “Yakın Arkadaşlar” adı verilen bu özellik, gayet güzel görünüyor. Çünkü bazı Hikayelerin örneğin yakın aile bireyleri ya da iş arkadaşları tarafından görünmesi uygun olmuyor. Eklenen bu yeni özellik işte tam da bu yeni dünya sorununu çözüyor. Yakın zamanda herkes için aktif edilecek denilen özellik, profil sayfasının sağ üstteki menüsünden özelleştirilebiliyor. Burada hikayenin gideceği kişiler rahatlıkla belirlenebiliyor, listeler oluşturulabiliyor. Söylendiği kadarıyla size özel paylaşılan hikayelerin altında yeşil bir yıldız simgesi görünüyor. Bu da karşılıklı paylaşımlar için güzel bir detay olarak dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Instagram Hikayeler
Instagram Hikayeler

Instagram en popüler sosyal medya platformları arasında başı çekiyor

Özellikle gençler platformda inanılmaz oranda vakit geçiriyor.  Gençlerin Facebook’tan uzaklaşması sonucu sürekli olarak büyüyen platform, Facebook’un en önemli satın alımları arasında başı çekiyor. Platformun reklam üzerinden elde ettiği gelirler de inanılmaz seviyeye ulaşmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni reklam filmi