reklamı kapat

POPÜLER

Instagram’da müzik paylaşmayı sağlayan uygulama: NowPlaying

28 Haziran 2017

Hayatınızın arka planına değil belki ama Instagram fotoğraflarınızın arkasına müzik yerleştirmeye ne dersiniz?

Fotoğraf ve videoları daha anlamlı, daha etkili hale getirmek için bazen 30 saniyelik bir müzik kesiti yardımcı olabilir. NowPlaying uygulaması iOS kullanıcılarının Instagram paylaşımlarını müzikle destekliyor. Minimal tasarımıyla dikkat çeken uygulamaya girdiğinizde ekranın boş olduğunu görüyorsunuz. Aşağıdaki Song (Şarkı) seçeneğine tıkladığınızda Apple’ın Müzik uygulamasını açan NowPlaying, Apple Müzik kullanmasanız dahi cihazınızda halihazırda yer alan diğer şarkılar arasında da seçim yapmanıza izin veriyor. Uygulama, şarkıdan 30 saniyelik bir kısmı keserek seçeceğiniz fotoğrafa yansıtıyor.

Şarkının hangi 30 saniyesinin kesileceğine ise siz karar veriyorsunuz. Basit bir şekilde müzik çubuğunu sağa veya sola kaydırarak seçim yapmak mümkün. Aynı zamanda uygulama kamerayla da entegre çalışabiliyor. Şarkıyı seçtikten sonra video kısmına gelerek şarkının üstüne gelecek videoyu direkt uygulamadan çekebiliyorsunuz. Son panelde ise hazırladığınız sesli fotoğrafı veya videoyu kaydedebilir, tek dokunuşla Instagram’da paylaşabilirsiniz. Instagram paylaşım kısmında elbette Instagram’ın sunduğu düzenlemeleri yapmak mümkün.

NowPlaying indirmesi ücretsiz bir uygulama ancak ücretli versiyonu da bulunuyor. Ücretsiz versiyonda hazırladığınız görsel üzerinde uygulamanın imzası görünüyor. İmzayı kaldırmak için 6,99 TL ödemeniz gerekiyor.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 15,6 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR