reklamı kapat

POPÜLER

Andreas Wannerstedt
Andreas Wannerstedt
Andreas Wannerstedt
Andreas Wannerstedt
Andreas Wannerstedt

Instagram’ın en yetenekli ismi olmaya aday sanatçıdan büyüleyici videolar

Gerçek hayatta yapmanın bir anlamı olmayan şeyleri sanal dünyada yapan birçok artist bulunuyor. İşte bunlardan birisi olan Andreas Wannerstedt, karşımıza izlemeyi bırakamayacağınız büyüleyici videolarla çıkıyor.

İsveç merkezli grafik tasarımcı ve üç boyut sanatçısı Andreas Wannerstedt, Instagram’ın gördüğü en yetenekli kişiler arasında sayılıyor. Hesabından inanılmaz kompleks görünen üç boyutlu tasarımlar paylaşan Wannerstedt, farkını kurduğu hassas düzenler ile koyuyor. İzleyince sizin de görebileceğiniz üzere hazırladığı her içerik çok yüksek kalitede olan tasarımcı, adeta hipnotize ediyor. Üç boyutlu ortamda oluşturduğu her “kurulum/ ortam” akıl almaz derecede akıcı olan Wannerstedt, gerçek değişkenleri aradan çıkartarak adeta insan beyniyle oyun oynuyor. Hem içerik hem de kalite açısından benzersiz bir seviyede yer alan videolar, tasarımcının açıklamasına göre Cinema4D ve After Effects gibi yazılımlardan çıkıyor. Renkleri de oldukça etkili şekilde kullandığı görülen tasarımcı, bilim kurgu filmlerinde görülebilecek “kusursuz” bir dünya oluşturuyor. Bu kusursuz dünya insanın yapısına aykırı olduğu için de videolar, izlerken “ne zaman hata olacak” diye beklemenize neden oluyor.

https://www.instagram.com/p/BYybeLSABFv/

Andreas Wannerstedt hayal gücünü böyle dışa vuruyor

Wannerstedt‘in bu şekilde hazırladığı onlarca videoya buradan ulaşabilir ve onu takibe alabilirsiniz. Lütfen önemli bir işiniz varsa verdiğimiz bu sayfayı ziyaret etmeyin. Çünkü gerçek anlamda saatlerce başından kalkamayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/BcuAMXqBGUD/

https://www.instagram.com/p/BaeavPxBoTK/