reklamı kapat

POPÜLER

salıncak videosu

İnternetin yeni tartışması; hangi yöne sallandığı belli olmayan salıncak [Video]

İnternetin dönem dönem karar veremediği görsel içeriklerine bir yenisi daha eklendi. Bu salıncak hangi yöne doğru sallanıyor? Kameraya mı, binaya mı?

Ne renk olduğuna bir türlü karar verilemeyen ayakkabılar ve elbiselerden sonra şimdi de videoda hangi yöne doğru sallandığı konusunda hemfikir olunamayan bir salıncak ile karşı karşıyayız. 2019’u kapatırken yılın son viral tartışması TikTok’ta paylaşılan bir videodan sonra çıkıyor. Twitter’da da kendine yer bulan bu tartışmada videoda salıncakta sallanan bir kişi görünüyor. Ancak kişinin kameraya doğru mu yoksa binaya doğru mu sallandığı konusunda bir türlü karar verilemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Salıncak binaya doğru mu kameraya doğru mu sallanıyor?

Pek çok izleyici ilk başta binaya doğru sallandığı konusunda iddiasını ortaya atsa da tartışmalarla beraber işler değişiyor. Çizimlerle dahi detaylı anlatıma giren bazı kullanıcılar salıncakta sallanan kişinin kameraya dönük olduğu konusundaki tezlerini ekran görüntüleriyle anlatıyor. Kameraya dönük olmaması durumunda direğin arkasına düşemeyeceğini söyleyen kullanıcılar neden videodaki çocuğun kamera yönünde sallandığını açıklamaya çalışıyor. Ancak aksini göremeyen sayısız kişi bulunuyor.

Siz ne dersiniz? Salıncaktaki çocuk kameraya doğru mu yoksa binaya doğru mu sallanıyor?

İLGİLİ HABERLER