reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6

iOS 8, iPhone 6’da nasıl gözüküyor? [Video]

Tom Rich isimli bir kullanıcı, Apple fanlarının heyacanını gidermek adına iOS 8’in 4,7 inçlik iPhone 6’da nasıl bir deneyim sunduğunu yayınladığı video ile gözler önüne serdi.

Selefine kıyasla daha ince ve daha uzun gelmesi artık kesin gibi gözüken telefonun yuvarlatılmış köşelerle birlikte geleceği söyleniyor. A7 işlemciyle karşılaştırıldığında daha güçlü ve daha yüksek enerji tasarrufu yapabilen A8 işlemciye sahip olacağı dile getirilen telefonun ekranında 1704×960 piksel çözünürlük ve 416 ppi piksel yoğunluk değeri kullanılacağı konuşuluyor. Tabii bu çözünürlüğün 4,7 inç ekranlı model için konuşulduğunun altını çizelim. Apple’ın 4,7 inçlik model haricinde 5,5 inçlik iPhone 6’yı da bu yıl tüketicilerle buluşturacağı iddia ediliyor. Anlaşılan Apple’dan resmi açıklama gelene kadar iPhone 6 ile ilgili iddialar.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iOS 8, iPhone 6’da nasıl gözüküyor? [Video]” için 4 cevap

 1. Efkan K. dedi ki:

  iPhone 6 resmi olarak tanıtılmadı yani telefon bu tasarımla gelmeyecek hatta iOS 8 bile büyük derecede değişiklikle gelecek.

 2. barantr90 dedi ki:

  bu dediğin Steve Jobs döneminde olsa %100 katılırdım ama Tim Cook Ceo olduğundan beri ne sızdıysa, ne duyum aldıysak çıktı. bkz. iPhone 5. Bütün herkes Apple kesinlikle ekranı büyütmez dedi noldu?

 3. UYGAR dedi ki:

  İphone böyle olursa müşterisi azalır ki

 4. Selen Kurt dedi ki:

  Niçin gelip samsung klavye yaparlar ki