reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max gelince satıştan kalkan ve indirim gören iPhone’lar

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce tanıttığı iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max modelleri sonrasında eski amiral gemilerini sitesinden kaldırdı.

Haklarında bilinmesi gereken tüm detaylara aşağıdaki haberden ulaşabileceğiniz iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max modelleri, iPhone Xs ve Xs Max’i Apple’ın resmi sitesinin dışına itti. iPhone Xs ailesini tanıttığı zaman da büyük bir sürpriz yaparak iPhone X’u sitesinden kaldıran firma, benzer bir adım daha atmış oldu. Elbette üçüncü parti satış kanallarında aktif olarak satılmaya devam edilecek iPhone Xs ve Xs Max modelleri, artık sadece direkt olarak Apple’ın resmi sitesinden alınamayacak. Burada ilginç olarak iPhone XR’ın satışına devam eden firma, bu modele Türkiye’de artık yaptığı indirim ile 6.499 TL fiyat çekiyor. Daha önce 7.399 TL’ye satılan telefon, çok ucuzlamamış olmasına rağmen artık daha uyguna elde edilebiliyor. Bu da yeni bir iPhone bakanlar için oldukça güzel görünüyor. Firmanın Türkiye’de resmi sitesinden sattığı bir diğer telefon ise 4.999 TL’lik iPhone 8 oluyor. Bu model halen oldukça fazla satılıyor ve ilginç şekilde ilgi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ailesi çıkınca gözden düşen iPhone Xs ve Xs Max modelleri halen oldukça güçlü

Çünkü modellerden A13 Bionic kadar olmasa da oldukça güçlü 7 nm A12 Bionic işlemci bulunuyor. Bu işlemci halen pazardaki birçok amiral gemisini geride bırakacak performansı sunuyor. Fiyatlarında Apple tarafından bir indirim yapılmayan yani yine 999 ve 1.099 dolara satılacak telefonlar, yine de diğer satış kanallarında stokları temizlemek adına ciddi şekilde indirim görecektir.

İlgili Videolar