reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 6T, iPhone XR, iPhone Xs Max, Mate 20 Pro ve Galaxy Note 9

OnePlus 6T, iPhone XR, iPhone Xs Max, Mate 20 Pro ve Galaxy Note 9 pil testinde karşı karşıya [Video]

OnePlus 6TiPhone XR, iPhone Xs Max, Mate 20 Pro ve Galaxy Note 9 pil testinde karşı karşıya geldi. İşte bu zorlu mücadelenin galibi.

Teknoloji odaklı popüler YouTube kanallarından Mrwhosetheboss, pil performansı açısından bu sefer OnePlus 6TiPhone XR, iPhone Xs Max, Mate 20 Pro ve Galaxy Note 9 modellerini karşı karşıya getirdi. Sırasıyla 3.700 mAh, 2.942 mAh, 3.174 mAh, 4.200 mAh ve 4.000 mAh pile sahip olan telefonlar, aynı şartlar altında ter döktü. Yapılan gerçekçi (Oyun, popüler uygulamalar vb.) kullanım testinde pili biterek ilk kapanan telefon iPhone XR oldu. Daha sonra daha yeni tanıtılan OnePlus 6T kapanırken, üçüncü kapanan telefon iPhone Xs Max, dördüncü kapanan telefon ise Galaxy Note 9 oldu. Testin kazananı ise en büyük pile ve 7 nm Kirin 980 işlemciye sahip model Huawei Mate 20 Pro oldu. Telefonun pili tamamen bittiğinde zaman sayası 7 saat 4 dakikayı gösteriyordu. iPhone XR ise 5 saat 1 dakika boyunca hayatta kalabildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 6TiPhone XR, iPhone Xs Max, Mate 20 Pro ve Galaxy Note 9

Üst seviyede ciddi bir rekabete girişen telefonlar, hem teknik hem de tasarımsal olarak kullanıcıları kendisine çekmeyi biliyor. Artan fiyatlar nedeniyle kişiler artık daha çok orta seviye modellere yöneliyor ancak yine de amiral gemilerini heyecanla izleniyor. Bu modeller arasında sizin favoriniz hangisi?