reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 11

iPhone 11 ailesi için Apple’ın yeni kılıfları ortaya çıktı

Teknoloji devi Apple’ın yurt dışında satışa çıkan yeni iPhone 11 modelleri için hazırladığı yeni Smart Battery Case, iOS 13 kodlarında ortaya çıktı.

iPhone 11 3.110 mAh pil, 11 Pro 3.046 mAh pil en üstteki model 11 Pro Max ise 3.969 pil ile geliyor. Daha verimli A13 Bionic işlemcinin de etkisiyle pil süreleri beklentileri aşan telefonlar, yine de birçok Android cihaz kadar uzun süre görevde kalamıyor. İşte burada devreye yakında tanıtılacak gibi duran Apple imzalı Smart Battery kılıf giriyor. iOS 13 kodlarında görülen A2180, A2183 ve A2184 model numaralarına sahip kılıflar, iPhone 11 ailesi için aktif olarak yolda gibi görünüyor. Bünyelerinde pil yer alacak kılıflar, bu sayede telefonların kullanım sürecini ciddi şekilde artıracak. Buna benzer pile sahip kılıflar elbette Mophie gibi firmalardan da gelecek. Ancak en iyi ve verimili çözümü Apple kendisi sunacak. Kılıfların tasarımsal olarak yukarıdaki gibi gözükmesi bekleniyor. Bu tasarım genel olarak hiç sevilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ailesi ciddi ses getiriyor

Modelleri özellikle Apple’ın da istediği gibi kameraları konuşuluyor. Yeni iPhone modelleri ilk testlerin gösterdiği kadarıyla gerçekten oldukça yüksek bir fotoğraf ve video kalitesine sahip. iPhone Xs, Pixel 3 ve Galaxy Note 10’a oranla birçok kalemde çok daha dengeli sonuçlar veren iPhone 11’ler, detay konusunda da üzmüyor. Telefonlar gece modu konusunda mevcut lider Google Pixel 3’ü dahi geride bırakıyor. Daha telefonların bir de çok iddialı Deep Fusion kamera modu bulunuyor. Ancak bu halen denememiyor.

İlgili Video