reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 mini

iPhone 12 mini’deki MagSafe şarj sistemiyle ilgili önemli bir detay ortaya çıktı

iPhone 12 mini modelinin şarj sistemiyle ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Gelen son bilgilere göre iPhone 12 mini’deki MagSafe şarj cihazı diğer yeni iPhone modellerine kıyasla yüzde 20 daha yavaş.

Macrumors‘un aktardığı bilgiye göre mini modeli 12 Watt’a kadar kablosuz şarja destek veriyor. Diğer modellerde ise 15 watt’a kadar kablosuz şarj desteği sunuluyor. iPhone 12 mini’de 12 Watt MagSafe’e sahip olmak için en azından 9 watt’lık USB-C adaptörüne ihtiyaç duyuluyor.

Lightning bağlantı noktası üzerinden bağlanan bir aksesuar kullanan kullanıcılara tüm iPhone 12 modellerinde 7,5 watt’a kadar destek sunuluyor. iPhone 12 ailesindeki tüm özellikler neredeyse aynı olduğu için MagSafe özelliğinin de aynı olması gerektiğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dört farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkmayan hazırlanan 12 ailesi A14 Bionic işlemcisi, güçlü tasarımları ve kamera performanslarıyla dikkat çekiyor. Tasarımda yapılan iyileştirmelerle çok daha iddialı bir hale gelen yeni modellerde Pro Max modeli göze çarpsa da mini modeli de uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

iPhone 12 mini ile birlikte tüm yeni modeller 5G desteğiyle geliyor

5G desteğine de sahip olan telefonlar bu sayede 4G destekli telefonlardan çok daha hızlı bir internet deneyimi vadediyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak modellerin Türkiye fiyatları ise henüz açıklanmadı. Telefonların Türkiye fiyatları açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu