reklamı kapat

POPÜLER

Zens iPhone 12

iPhone 12’ye özel 4’ü 1 arada kablosuz şarj cihazı

Aksesuar üreticisi Zens, iPhone 12 ailesi için geliştirdiği yeni kablosuz şarj çözümünü duyurdu. 4’ü 1 arada kablosuz şarj sistemi, iPhone 12 ile uyumlu manyetik bir şarj sistemiyle geliyor.

Zens geliştirdikleri cihazın 15 watt’lık manyetik bir şarj desteğini sunduğunu belirtse de Apple, üçüncü taraf cihazların sadece 7,5 watt’lık bir kablosuz şarja imkan sunacağını söylüyor. Manyetik şarj cihazı iPhone’u dikey veya yatay modda şarj edebiliyor. Cihaz şarj haricinde görüntülü görüşmeler için de kullanıcılara kolaylık sağlıyor.  Cihazda iPhone 12 için karşımıza çıkan manyetik şarj yüzeyi haricinde 5 wattlık güç sunan bir şarj kısmı da bulunuyor. Bu alan üzerinden iPhone’lar veya AirPods‘lar şarj edilebiliyor. Apple Watch için kullanıcıları için de cihazda Apple Watch şarj yüzeyi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12’ye özel kablosuz şarj cihazının fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar diledikleri taktirde bu şarj yüzeyini çıkarabiliyor. Üç şarj seçeneğiyle birlikte cihazda USB-A bağlantı noktası da bulunuyor. 4’ü 1 arada şarj cihazı 30W PD güç adaptörüyle birlikte geliyor. Yurt dışında piyasaya sunulan cihazın fiyatı ise 140 euro.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan ilginç akıllı telefon konsepti