reklamı kapat

POPÜLER

Apple

iPhone 13 ve fazlası öncesinde Apple Store kapatıldı

14 Eylül Apple etkinliğinde öncesinde beklendiği gibi Apple Store kapatıldı. Firma yeni ürünler için internet sitesinden satışı durdurdu.

Bu akşam Türkiye saati ile 20:00‘de “California Streaming” adı verilen bir Apple etkinliği olacak. Etkinlikte tanıtılacak ürünler için hazırlık yapmak adına Apple Store’u kapatan teknoloji devi, bu etkinlikte neler karşımıza çıkaracak dersiniz? Bunları sizlere daha önce de aktarmıştık ancak bir kez daha üzerinden geçelim:

Bu akşam gelmesi “beklenen” ürünler şunlar: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3 ya da diğer adıyla üçüncü jenerasyon AirPods.

Bu akşam gelmesi “beklenmeyen” ürünler ise şunlar: M1X işlemcili 14 inç MacBook Pro, M1X işlemcili 16 inç MacBook Pro, M1X işlemcili Mac mini, 32 inç iMac, iPad mini 6, yeni nesil iPad ve AirPods Pro 2.

Apple, söylentilere göre kasım ayında da bir etkinlik yapacak. Kasım ayında tanıtılması beklenen ürünler ise tam olarak şunlar: M1X işlemcili 14 inç MacBook Pro, M1X işlemcili 16 inç MacBook Pro, M1X işlemcili Mac mini, iPad mini 6 ve yeni nesil iPad.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

14 Eylül Apple etkinliği nasıl canlı izlenir?

Apple’ın 14 Eylül etkinliğini direkt olarak buradan izleyebileceksiniz.  Biz de ürünleri lanse edilir edilmez sizlere detaylı şekilde aktaracağız.

Bu arada Apple’ın yukarıdakiler haricindeki yeni ürünlerini 2022’ye bırakması bekleniyor. Örneğin 32 inç boyutundaki M serisi işlemcili yeni nesil iMac, ufak boyutlu ve yine M serisi işlemcili Mac Pro gibi bilgisayar modelleri yüze 99 ihtimalle 2022’ye kalacak. Aynı şekilde AirPods Pro 2’nin de 2022’de tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın