reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6 ile iPhone 6s’e özel hızlı ve kablosuz şarj teknolojisi [Video]

Daha önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a özel kablosuz şarj özelliğine sahip bir kılıf çıkartıldığını sizlere duyurmuştuk. Şimdi iPhone 6 ve iPhone 6s için de benzer bir tasarım yapıldı.

Henüz iPhone 7’ye geçmeyen, elindeki iPhone 6’dan memnun olanlar da artık kablosuz şarj teknolojisinden yararlanabilecek. SonicPower tarafından geliştirilen bu sistem sadece kablosuz değil aynı zamanda hızlı şarj özelliğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Bu sayede evinizde, arabanızda ya da ofisinizde kablolardan kurtularak şarj işlemini gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Bu teknolojiyi kullanabilmek için SonicPower’ın telefon kabını cihazınıza geçirmeniz gerekiyor. Böylece kabın arkasında yer alan, devamlı ve etkili bir akış sağlayan manyetik şarj girişinden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik SonicPower burada kullandıklar çiplerin piyasadaki en güvenli sistem olduğunu söylüyor. Her ne kadar bu teknoloji daha çok arabalarda kullanmak için uygun görünse de, masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilmesi için gerekli donanıma da sahip. Firmanın paylaştığı verilere göre bir iPhone’u SonicPower ile tamamen şarj etmek 1 saat, 56 dakika, 59 saniye sürüyor. Titizlikle hesaplanmış gibi görünen bu süre iPhone kullanıcılarını memnun edecek hızda görünüyor.

SonicPower’ın bu ilgi uyandıran ürününün hayata geçirilebilmesi için bir Indiegogo kampanyası başlatıldı. Projeye erkenden destek olanlar bu kablosuz şarj teknolojisine 39 dolardan sahip olabilecek.

VİDEO