reklamı kapat

POPÜLER

Logitech
Logitech

Logitech’ten iPhone 8 ve iPhone X’a özel kablosuz şarj standı

Logitech, Powered adını verdiği kablosuz şarj standını tanıttı. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’u kablosuz olarak şarj edebilen stand, telefonların şarj olurken aynı anda kullanılabilmesine imkan tanıyor.

Advertisement

Telefonun yatay ya da dikey bir şekilde kullanılabilmesi için uygun bir konumlandırma sunan Powered, şarj esnasında video izlemeyi, metin okumayı, bildirimleri takip etmeyi ve FaceTime üzerinden konuşmayı kolaylaştırıyor.

Cihaz, kauçuk malzemeye sahip u-şekli sayesinde, maksimum 3mm kalınlıktaki koruyucu kılıfa sahip iPhone’u sabit tutarak güvenli ve sürekli bir şarj olanağı sağlıyor. iPhone için optimize edilen ve Qi sertifikasına sahip olan Powered, sıcaklığı düzenlemeye yardımcı olan aşırı ısınmaya karşı koruma sistemiyle dikkat çekiyor. Logitech Powered’ın yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 70 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech’ten konu hakkında açıklama

Powered’ın, iPhone’un zarafetiyle birleştiğini ve sorunsuz bir şarj deneyimi sunduğunu belirten Logitech Mobil Ürünler Başkan Yardımcısı Michele Hermann, “Powered, geleneksel kablosuz şarj cihazlarının aksine, telefonu tam hizalamaya gerek kalmadan kolaylıkla kullanılabiliyor. Bu stand, iPhone X’u Face ID ile basit bir bakışla kullanabilen kullanıcılar için gerçekten sihirli bir deneyim yaratıyor.” dedi.

İlginizi çekebilir

Logitech’ten yeni video konferans sistemi Rally ve akıllı otomasyon sistemi RightSense