reklamı kapat

POPÜLER

“iPhone 6’nın iki modeli de 128 GB hafıza seçeneğiyle gelecek”

Genellikle Apple konusunda bir hayli isabetli tahminlerde bulunan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo yine iş başında. Kuo, önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen iPhone 6 hakkında Apple fanlarını sevindirecek bir açıklama yaptı. Görünüşe bakılırsa yeni telefon 128 GB dahili hafıza seçeneğiyle gelecek.

Kuo’nun iddialarına göre hem 4,7 hem de 5,5 inçlik modellerde 128 GB seçeneği bulunacak. Önceki söylentilere göre, 128 GB’lık hafıza seçeneği 4,7 inçlik modelde bulunmayacaktı; ancak iPhone’u merakla bekleyen kitle bu durumu Apple’ın para koparma stratejisi olarak yorumlamış ve duruma pek de iyi bakmamıştı. Dolayısıyla iki modelde de 128 GB’lık seçenek bulunması şüpheci kitlenin içini rahatlatacaktır. Ancak Kuo aynı zamanda iki modelde de safir kaplı lens bulunmayacağını belirtiyor.

Bu noktada esas sevinmemiz gereken Kuo’nun iddialarının doğru olup olmadığını anlamak için aylarca beklemeyecek olmamız. 9 Eylül Salı günü tanıtılacak olan iPhone 6, tüm söylentilerin ortaya çıkardığı beklentinin ne kadarını karşılayacak dersiniz?

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

““iPhone 6’nın iki modeli de 128 GB hafıza seçeneğiyle gelecek”” için 2 cevap

  1. yildirim dedi ki:

    pil 1 gunu cikarmazsa yine alinmaz.2500 tl civari olacak bir cihaz beni gunun sonunda yarida birakacaksa hic isim olmaz.

  2. Can dedi ki:

    Pil bir günü çıkarmasada olur artık o devirler geçti pil sorunu için taşınabilir batarya alıcaksın bu kadar basit iphone 4 lerde 5 lerde pilleri çıkarmıyordu 3g vs. açık olduğu zaman o yüzden ttec easychargei romoss sailing vs. bu serilderden güzel bi taşınabilir şarj cihazı almak gerek ben şuan romoss sailing 5 kullanıyorum 13.000 mAh oldukça güçlüve yeterli.