reklamı kapat

POPÜLER

vivosmart

Vivosmart akıllı bileklik, yaşam koçunuz olmaya geliyor

Garmin, akıllı saat ve akıllı bileklik deneyimini aynı anda yaşatan ürünü Vivosmart’ı tanıttı. Aslen akıllı bileklik olan Vivosmart, hareketsizliğe tahammülü olmayan “despot bir kişisel antrenör.”

Bileklikte 5 seviyeden oluşan bir “hareket çubuğu” yer alıyor. Eğer bu 5 can hakkınızı doldurursanız (bu da 1 saate tekabül ediyor) Vivosmart hareket etmeniz için titreyerek sizi uyarmaya başlıyor. Cihazı susturmak için bir-iki tur yürümeniz gerekiyor. Bileklik, tembelliğiniz yüzünden sizi rahatsız etmediği zamanlarda ise mesaj, e-posta ve aramalarınıza bakmanız için sizi uyarıyor. Tabii bunun için Vivosmart’ı Bluetooth yoluyla tablet veya akıllı telefonunuzla ilişkilendirmeniz gerek.

vivosmart
Garmin hafif ve su geçirmez olan Vivosmart’a 7 gün boyunca şarja ihtiyaç duymadan çalışma özelliği kazandırarak, kullanıcıların akıllı bilekliği gün içinde çıkarmamasına imkan tanımış. Garmin Connect ve MyFitnessPal uygulamalarını kullanan bileklik, kullanıcıların yeme-içme, uyku ve egzersiz faaliyetlerini kaydedip daha iyi bir deneyim sağlıyor.

Eylül sonlarına doğru piyasada olması beklenen Vivosmart’ın satış fiyatı 170 dolar olacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Vivosmart akıllı bileklik, yaşam koçunuz olmaya geliyor” için bir cevap

  1. Pazar Tek dedi ki:

    GARMIN Vivosmart BLACK 010-01317-10
    Fiyatı : $209,00+ KDV

    http://www.pazartech.com/asp/show_stock.asp?product=010-01317-10