reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6 battery

iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen ön panel görüntülendi

iPhone 6 ile ilgili yapılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Etkinlik tarihine daha çok zaman olmasına rağmen üreticiler iPhone 6 ile ilgili bilgileri kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor. Bu yılın merakla beklenen telefonlarından biri olan iPhone 6’nın ön paneli olduğu iddia edilen bir parçanın fotoğrafı Weibo üzerinden yayınlandı.

iPhone 6’ya ait olduğu öne sürülen ön panele bakıldığında iPhone 5s’in ön panelinden daha büyük olduğu görülüyor. Uzun zamandır iPhone 6’nın büyük ekranla geleceği söylentisi ortalıkta dolaşıyor. Kısa süre önce KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, iPhoen 6’nın 4,7 ve 5,5 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla birlikte tüketicilerin karşısına çıkacağını belirtmişti. Kuo, 4,7 inç Retina ekranlı modelde Apple’ın 1334×750 piksel çözünürlük ve 326 ppi piksel yoğunluk, 5,5 inç Retina ekranlı modelde ise 1920×1080 piksel çözünürlük ve 401 ppi piksel yoğunluk değeri kullanacağını vurgulamıştı.

iPhone 6 battery
Fransız internet sitesi Nowhereelse.fr ise iPhone 6’da yer alacağı iddia edilen pilin fotoğrafını paylaştı. Üretim tepsisinde yer alan pilin söylenene göre iPhone’larda kullanılan pillerle benzer fiziksel özelliklere sahip. iPhone 6 ile ilgili son bir bilgi ise fiyatıyla ilgili. Jefferies analisti Peter Misek, iPhone 6’nın iPhone 5s’ten 100 dolar daha pahalı olacağını iddia ediyor. iPhone 6 ile ilgili ortaya atılan bu iddiaların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini eylül ayında düzenlenmesi beklenen etkinlikte hep birlikte öğreneceğiz.

YORUMLAR