reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7

iPhone 7 ile birlikte kablosuz kulaklık bekleyenlere kötü haber

iPhone 7’de kulaklık girişinin bulunmaması, cihazla birlikte kablosuz kulaklığın gelebileceği söylentilerini doğurmuştu. Ancak ortaya çıkan son iddialar bu beklentileri suya düşürecek gibi görünüyor. Zira belirtilenlere göre kablosuz kulaklık kullanmak isteyenler, epey uzun bir süre daha beklemek durumunda kalacak.

Business Insider’ın haberine göre iPhone 7 ile birlikte kablosuz kulaklık yerine lightning bağlantısı bulunan bir kulaklığa yer verilecek. Cupertinolu şirketin kendi kablosuz kulaklığını ise 2017 yılında iPhone 7s ile birlikte satışa sunması bekleniyor. Tabii bu zamana kadar 3. parti şirketlerin kendi kablosuz kulaklıklarını satışa sunacağını düşünürsek bunun pek de sorun olmayacağını da belirtelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 7 ile birlikte kablosuz kulaklık bekleyenlere kötü haber” için 3 cevap

 1. Behlül Çuhalı dedi ki:

  Apple firmasının kendi müşteri portföyünü kaybetmemek için yapmış olduğu kısıtlı bir hareket. neden evrensel girişleri kullanmamakta bu kadar ısrarcı anlamak zor 😀 😀

 2. Mesut ARIDORU dedi ki:

  çünkü telefon inceliyor. ne diye inceliyorsa artık. 3.5mm jackler telefona göre kalın kaldığı için çıkarılıyor. işin kötü tarafı şarjda iken müzik dinlemek için ek aparat gerekecek

 3. Hakan dedi ki:

  İşin kötüsü inceldikçe batarya kapasitesi ya aynı kalıyor ya da küçülüyor.

  Telefon daha da ince olsun diyen kaç kişi çıkar bilmiyorum ama, iPhone 4 kalınlığında olup daha iyi şarj + 3.5mm jack ikilisini tercih edebilecek milyonlarca kişi vardır.