reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7 ile iPhone 7 Plus’a özel pil ve lens destekli kılıf

08 Şubat 2017

iPhone‘lara özel ürettiği lenslerle dikkat çekmeyi başaran Moment şimdi de pil desteği de sunan yeni bir kılıfla karşımıza çıkıyor. Büyük ilgi uyandıran bu ürün için Kickstarter kampanyası başlatıldı bile.

Moment önce 2014 yılında piyasaya giriş yapmıştı. iPhone’ların görüş alanını genişleten (veya daraltan) yüksek kaliteli lensleriyle öne çıkmıştı. Ardından 2015’te yoluna iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a özel geliştirilmiş lenslerle devam etti. Tasarımdaki değişimlerle yine takdir toplamayı başardı. Şimdi Moment yeni kılıf tasarımıyla çıtayı tekrar yükseltiyor. Firmanın son ürünü kullanıcıların ihtiyaç duyduğu birçok alternatifi beraberinde getiriyor.

Bu sefer karşımıza pil destekli ve desteksiz olmak üzere iki farklı telefon kılıfı çıkıyor. Her iki kılıfın üzerine de firmanın tasarladığı ve yenilenmiş farklı açılara sahip lensler takılabiliyor. Pil destekli kılıfı tercih eden kullanıcıların fotoğraf çekimi sırasında telefonun şarjının bitmesinden korkmasına gerek kalmıyor. Bu sayede yanınızda ekstradan bir de powerbank taşıma zahmetine girmiyorsunuz. Zaten powerbank’i olduğunu düşünen kullanıcılar ise klasik kılıfı tercih ederek yüksek kaliteli lenslerin keyfini sürebiliyor.

Pil destekli olan kılıf iPhone 7 için 2,500mAh, iPhone 7 Plus için ise 3,500mAh seçeneğine sahip. Standart kılıf ve bir lense sahip olmak için 99 dolar ödemeniz yeterli oluyor. Pil destekli kılıf ile bir lens için ise 149 doları gözden çıkartmak gerekiyor. Son olarak bu fiyatların kampanyaya erkenden destek verenler için geçerli olduğunu da belirtelim.

YORUMLAR