reklamı kapat

POPÜLER

mophie
mophie
mophie
mophie

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a özel modüler aksesuar sistemi [Video]

iPhone için hazırladığı şarjlı kılıflarla adından söz ettiren Mophie şimdi de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a özel modüler kılıfını tanıttı.

Şirketin Hold Force adını verdiği teknoloji çatısında sunulan aksesuarlar iPhone 7‘nin hem pil ömrünü artırıyor hem de mini bir cüzdana dönüştürüyor. Kullanıcıların ilk etapta Mophie imzalı bir kılıf tercih etmeleri gerekiyor. Kılıf tercihinin yapılmasının ardından kullanıcılar manyetik plakayı iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ın arkasına yapıştırıyor. Bu işlemden sonra kullanıcılar Mophie’nin iPhone 7 için geliştirdiği aksesuarları manyetik plakaya yapıştırabiliyor. Bu aksesuarlar arasında en göze çarpanı ise powerbank. 4.000 mAh kapasiteye sahip olan powerbank, iPhone 7’ye ekstradan 12 saate varan bir güç sağlıyor.

Lightning ve microUSB bağlantılara sahip olan powerbank, 130 gram ağırlığında. Powerbank haricinde Mophie’nun sunduğu aksesuarlar arasında iki veya üç adet kredi kartını koyabileceğiniz kredi kartlık yer alıyor. 4.000 mAh kapasiteli powerbank’ın satış fiyatı yaklaşık 60 dolar, üç adet kredi kartının yer aldığı Hold Force folio case 20 dolardan, iki adet kredi kartının yer aldığı Hold Force cüzdan ise 20 dolardan satışa sunulacak.

VİDEO