reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7’nin tanıtım tarihi resmen açıklandı

iPhone 7 ile ilgili çıkan onca haberden sonra başta Apple kullanıcıları olmak üzere teknoloji tutkunlarının merakla beklediği etkinlik tarihi açıklandı. Apple’ın yeniliklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız takviminizi ayarlayın.

Apple yeni ürün ve teknolojilerini tanıtacağı etkinliğin tarihini sonunda açıkladı. 7 Eylül‘de gerçekleşecek olan etkinlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili çıkan tüm haber ve dedikodular artık bir resmiyete kavuşacak. “See you on the 7th” (7’sinde görüşürüz) sloganıyla duyurulan etkinliğin büyük yıldızının iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olacağı aşikar. Ancak aynı zamanda etkinliğin yeni Apple Watch ile ilgili duyurular da barındırması bekleniyor. Aynı şekilde Apple’ın kendi yazılım programlarıyla ilgili de duyuru yapılması muhtemel. Yeni MacBook Pro’yu merak edenler ise şimdilik beklentileri çok yükseltmesin. Apple etkinliğin odak noktasını yeni iPhone modellerinden başka yöne kaydırmak istemeyecektir.

Türkiye saati ile 7 Eylül 20:00‘da yayınlanacak olan etkinlikle ilgili tüm detayları internet sitemizden takip edebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER