reklamı kapat

POPÜLER

WWDC 2020

WWDC 2020 canlı yayın nasıl izlenir? [Video]

Apple’ın bu akşam Türkiye saati 20:00’da gerçekleştireceği WWDC 2020 etkinliği için geri sayım başladı. Apple, Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın canlı olarak izlenebileceğini açıkladı.

iOS 14, macOS 16, watchOS 7 ve tvOS 14 gibi yeni yazılımlarını tanıtmaya hazırlanan Apple’ın yeni cihazlarını görücüye çıkarıp çıkarmayacağı ise henüz bilinmiyor.  Gelen son bilgilere göre Apple, etkinlikte yeni cihazlarını tanıtmayacak. Etkinliğin yazılım odaklı olacağı belirtiliyor. Hatırlanacağı üzere WWDC 2020’de yeni iMac’lerin tanıtılacağı, 2020’nin ikinci yarısında 10,8 inç iPad Air ile ilginç olarak daha büyük ekranlı bir iPad Mini’nin satışa çıkacağı kısa süre önce aktarılmıştı.

Apple’ın bir sürpriz yapıp ARM işlemcili yeni bilgisayarlarını da tanıtma olasılığı bulunuyor. WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılacak yeni Apple ürünlerini ve yazılımlarını merak ediyorsanız canlı yayını Apple’ın internet sayfası üzerinden izleyebilirsiniz. Canlı yayın macOS, Windows, iOS ve Apple TV üzerinden izlenilebiliyor. Bu arada belirtmekte yarar var. Apple TV kullanıcıları da WWDC 2020 canlı yayınını Apple Events uygulamasından izleyebiliyor. Biz de sizin gibi yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz. Bu akşam Türkiye saati 20:00’da başlayacak  WWDC 2020 etkinliğiyle ilgili tüm detayları paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WWDC 2020 etkinliğinde Apple’dan bir sürpriz gelebilir

Apple’ın iOS 14 yerine iPhone OS işletim sistemiyle kullanıcıların karşısına çıkacağı ifade ediliyor. iPhone OS işletim sistemine destek verecek telefonlar da kısa bir süre önce açığa çıkmıştı.  Aşağıdaki listede iPhone OS işletim sistemine verecek telefonları görebilirsiniz.
iPhone SE (2020)
-iPhone 11
-iPhone 11 Pro
-iPhone 11 Pro Max
-iPhone XS
-iPhone XS Max
-iPhone XR
-iPhone X
-iPhone 8 ve iPhone 8 Plus
-iPhone 7 ve 7 Plus
-iPhone SE (2016)
-iPhone 6s ve 6s Plus
-iPod touch (7. jenerasyon)

İlgili video