reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir iPhone

Katlanabilir iPhone hakkında dikkat çekici gelişme

Apple, iPhone ile devrim niteliğinde bir teknolojiyi kullanıcılarla buluşturmuştu. Rakipleri katlanabilir telefonları piyasaya sürse de Apple, katlanabilir iPhone modelini satışa sunmadı.

Şirket katlanabilir iPhone’u piyasaya sürmese de bu teknolojiye sahip telefon hazırlığı üzerindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Konuyla ilgili çok sayıda patent alan Apple, katlanabilir ekranlı iPhone modelini yakında görücüye çıkarabilir. Daha önceden Apple Glass hakkında bilgiler paylaşan Jon Porosser, katlanabilir iPhone modeli için çok fazla beklemeyeceğimizi söylüyor. Apple’ın yeni bir tasarıma sahip iPhone ile ilgili çalıştığını belirten Prosser, telefonun ne zaman satışa sunulacağını ise paylaşmadı. Katlanabilir telefonlara baktığımızda bu telefonların henüz mükemmel olmaktan çok uzakta olduğu görülüyor. Apple’ın doğru zamanı beklediği ve en iyi ürünü piyasaya sürmek için çalıştığı konuşuluyor. Katlanabilir telefonlarda yaşanan birtakım sorunların üstesinden gelmeyi amaçlayan şirketin kusursuz bir modeli kullanıcılarla buluşturması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir iPhone modeli ne zaman gün ışığına çıkacak?

Bu yılın başlarında, Alfred Üniversitesi’ndeki profesör William LaCourse, katlanabilir bir iPhone’un önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde gelebileceğini iddia etmişti. Apple’ın bu durumuda önümüzdeki yıl bir sürpriz gerçekleştirerek yepyeni bir iPhone modelini tanıtabilir. Pek tabii şirket bu modeli tanıtsa da piyasaya sürmesi zaman alabilir. Telefon modeliyle ilgili yeni detaylar gelmesi durumunda sizlerle paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın