reklamı kapat

POPÜLER

FLI Charge
FLI Charge
FLI Charge

iPhone’u ve birçok mobil cihazı kablosuz şarj edebilen istasyon [Video]

Kablosuz şarj çözümlerine bir yenisi daha eklendi. Kablo karmaşasını ortadan kaldırmayı planlayan FLI Charge isimli şarj istasyonu, başta iPhone ve Samsung olmak üzere birçok mobil cihazı kablosuz şarj edebiliyor. iPhone’larda kablosuz şarj desteği olmasa da FLI Charge bu konuda iPhone kullanıcılarına yardımcı oluyor.

Şarj istasyonunu satın alan kullanıcıların iPhone’larını veya Samsung cihazlarını şarj edebilmesi için ilk etapta telefonlarına kılıf takmaları gerekiyor. Kılıfların takılmasının ardından şarj istasyonuna konulduğunda iPhone’lar kablosuz şarj edilebiliyor. iPhone 6 ve üzeri, Samsung Galaxy S6 ve üzeri cihazlarla uyumlu olan şarj istasyonu, telefonlar haricinde GoPro, portatif hoparlörler, iPad, aktivite bileklikleri, kulaklıklar ve daha birçok mobil cihazı kablosuz şarj edebiliyor. Kullanıcıların kablosuz şarj çözümünden faydalanabilmesi için cihazlarına ekstradan kablosuz şarj destekli bağlantı cihazlarını takmaları yeterli.

Üretim için gerekli fon desteği çoktan geride bırakan FLI Charge’a 100 dolar fon desteğinde bulunarak sahip olabilirsiniz. FLI Charge’ın ekim ayında piyasada olacağını belirtelim.

VİDEO
https://youtu.be/DNfIbG3oxPM