reklamı kapat

POPÜLER

AirPods
AirPods

iPod Socks’tan ilham alan özel AirPods kılıfı tanıtıldı

Native Union’dan iPod Socks’tan ilham alan özel AirPods için kılıflar geldi. Bu ürün kesinlikle herkese hitap etmiyor. İşte detaylar;

Gerçekten uzun zamandır beklenen genel kullanıcı kitlesine yönelik 3. nesil AirPods sonrasında genel olarak tüm AirPods’ları ilgilendiren bir ürün karşımızda.

Zamanında iPod Socks olarak Apple tarafından iPod’lar için satılan ilginç kılıfların bir benzeri AirPods Beanies adı altında 2021’in gariplikleri arasındaki yerini aldı. 20 dolarlık bir fiyatı ve farklı renkleri olan ürün, AirPods’unu korumak isteyen kişilerin dikkatini çekebilecek gibi görünüyor.

AirPods’u tamamen kaplayan bu kılıflar, Native Union’dan “AirPods, 2, 3 ve Pro” modelleri için alınabiliyor. Firmanın resmî sitesine buradan gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3. nesil AirPods için fiyatlar ve resmî açıklama şöyle

Özellikle yurt dışında inanılmaz çok satacak modelin açıklanan yurt dışı fiyatı 179 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.999 TL olarak açıklanmış durumda.

Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, “AirPods; çığır açan tasarımı, olağanüstü ses kalitesi ve yaşattığı sihirli deneyimle kablosuz kulaklıkları sonsuza dek değiştirdi,” diyor ve ekliyor:

“Yeni nesil AirPods’u sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni nesil AirPods’da Adaptif EQ ve dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses teknolojisi sayesinde sağlanan benzersiz bir ses kalitesinin yanı sıra, Apple aygıtları arasında kusursuz etkileşim olanağı bulunuyor. Böylece dünyanın en çok satan kulaklığı daha da iyi hale geliyor.”

Kulaklığın Türkiye’de ne zaman elde edilebilir olacağı halen açıklanmadı.

İlgili Video