reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iRobot i7
iRobot i7
iRobot i7

iRobot imzalı akıllı süpürgeler için indirim fırsatı

iRobot yılbaşı için bir indirim kampanyası düzenliyor. 31 Aralık tarihine kadar yapılacak tüm Roomba ve Bravia modellerinde yüzde 10’luk bir indirim fırsatı sunuluyor. Kullanıcıların indirim fırsatından yararlanması için iRobot’un internet sayfası üzerinden yapacakları alışverişlerde ”YENIYIL10” koduyla robot süpürgeleri yüzde 10 indirimle satın alabiliyor.

Advertisement

Roomba ailesinin üst segment robot süpürgeleri arasında yer alan Roomba i7 ve i7+ modellerinde de bu indirim geçerli. Bizim de kısa bir süre içerisinde incelemesini paylaşacağımız robot süpürgeler Türkçe uygulama üzerinden seçilen belli bir alana yönlendirilebiliyor. Kullanıcılar yine uygulama üzerinden  robotun girmesini istemedikleri alanları belirleyebiliyor. Robot süpürgeler, temizlik rutinlerinin oluşturulmasına ve ihtiyaçlar doğrultusunda her bir oda için bir temizlik programı oluşturulabilmesine imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iRobot Roomba i7 ve i7+’ın Türkiye fiyatları ne kadar?

Çift kauçuk fırça özelliğiyle dikkat çeken süpürgeler, saç ve tüy gibi atıkların fırçalara sarılmadan doğrudan toz haznesine gönderiyor. Bu sayede robot süpürgenin kolaylıkla bakımı yapılabiliyor ve ürünlerin ömrü uzuyor. Roomba i7’nin Türkiye’deki fiyatı 9.999 TL, i7+’ın fiyatı ise 13.999 TL.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept