reklamı kapat

POPÜLER

Attack On Titan

Overwatch (Widowmaker)

Overwatch (Widowmaker)

Interview With A Vampire

Edward Scissorhands

Final Fantasy (Lightning)

Final Fantasy (Vincent Valentine)

Edward Scissorhands

Jack Sparrow

Attack on Titan

Skeleton Dragon

The Fifth Element

Padmé Amidala

Final Fantasy (Yuna)

Final Fantasy X (Rikku)

Final Fantasy XIII (Lightning)

Final Fantasy XV (Aranea Highwind)

Final Fantasy X (Lulu)

İstediği her karaktere dönüşebilen cosplay sanatçısı

Şimdiye kadar pek çok başarılı cosplay sanatçısının çalışmalarına şahit olduk. Alyson Tabbitha‘nın cosplay çalışmaları ise türünün en iyi örnekleri arasına girebilecek nitelikte.

Son yıllarda daha ön plana çıkan cosplay oldukça masraflı ve zahmetli bir hobi. Kişilerin sevdikleri karakterlere dönüşmesine olanak sağlayan cosplay bazıları için tam zamanlı bir iş haline gelebiliyor. Elbette bunun için oldukça başarılı olmak gerekiyor. Alyson Tabbitha da bu alanda başarılı kabul edilen isimlerden biri.

Instagram’da 230 bin takipçisi olan Alyson Tabbitha farkına varmadan cosplay işine çocukluğunda girmiş diyebiliriz. Daha çok ufakken annesinin kendisi için hazırladığı Cadılar Bayramı kostümlerinin cosplay sevgisinin tohumlarını ektiğini düşünüyor. Geçen uzun yılların ardından 2014‘te cosplay sanatçılığına profesyonel olarak adım atıyor. O zamandan beri katıldığı konferanslarda fazlasıyla ilgi görüyor. Bunun yanında sosyal medya takipçilerinin sayısı da her geçen gün artıyor.

Alyson Tabbitha’nın en ilgi çeken cosplay çalışmaları arasında Attack on Titan, Karayip Korsanları, Final Fantasy ve Edward Scissorhands‘i görüyoruz. Özellikle Johnny Depp cosplayi şaşkınlık yaratacak kadar gerçekçi. Makyajın yanı sıra kostümlerin kalitesi de fazlasıyla dikkat çekiyor. Onun öne çıkan cosplay çalışmalarını haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Daha fazlasını görmek istiyorsanız Alyson Tabbitha’nın Instagram hesabına göz atabilirsiniz.