reklamı kapat

POPÜLER

İsviçre çakısı tasarımıyla mutfağınızı yanınızda taşıyın

01 Kasım 2017

Teknoloji her geçen gün daha da gelişiyor fakat bazı ürünlerin yeri dolmuyor. Örneğin bir akıllı telefonu çatal, kaşık veya rende gibi kullanmanız mümkün değil. Fakat değişen tasarım anlayışıyla birlikte bunların hepsini tek cebinize sığdırmanız mümkün.

Açık havada mutfak konforu

Gentlemen’s Hardware de böyle düşünmüş olmalı ki İsveç çakısının tasarımını olmazsa olmaz mutfak gereçlerini bir araya getirmek için kullanmış. Gerçek bir isviçre çakısı boyutunda olan bu ürün gövdesinde pek çok yararlı gerece yer veriyor. Bunların arasında konserve açıcı ve bıçak gibi klasikler de bulunuyor. Fakat asıl fark çatal, kaşık gibi alternatiflerle ortaya çıkıyor. Özellikle doğada zaman geçirmeyi sevenlerin işine yaracağını düşündüğümüz bu üründe rende bile yer alıyor. Bu sayede hiçbir zevkinizden ödün vermek zorunda kalmıyorsunuz. Olur da açık havada yemek pişirmek isterseniz bıçağın yanı sıra sebze soyucu gibi alternatifleriniz de bulunuyor. Üstelik bunca şey avucunuza sığacak kadar ufak bir tasarımda bir araya gelmiş durumda. Bu sayede nerde olursanız ekstra yük taşımadan olun sarımsak ezebilir, içeceğinizi acabilir, peynir rendeleyebilirsiniz.

Gentlemen’s Hardware’in bu pratik ürünü Amazon üzerinden kullanıcıyla buluşuyor. Mutfak stili isviçre çakısına sahip olmak isteyenlerin ise 45 doları gözden çıkartması gerekiyor.