reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 4

Jabra Elite 4 kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Kasım 2023]

Jabra Elite 4 kablosuz kulaklık modelinin fiyatı düştü. Hem iş hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen bir kablosuz kulaklık olan cihaz Bluetooth Multipoint özelliğiyle cihazlar arasında akıcı geçiler yapılabiliyor.

Elite 85t ve Elite 7 Pro modellerinde olduğu gibi aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan Jabra Elite 4, bu sayede çevredeki gürültüyü azaltıyor. iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu olan kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor. IP57 sertifikasına da sahip olan kulaklık suya ve tere karşı dayanıklı. Jabra Sound+ uygulaması üzerinden ekolayzır ayarlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar dinledikleri parçalarda tizleri veya basları artırabiliyor. HearThrough özelliği kullanıldığında etraftaki sesler duyulabiliyor. Şeffaflık özelliğine destek veren kulaklık etraftaki seslerin duyulabilmesi için yerleşik mikrofonları kullanıyor. Daha iyi rüzgar sesi koruması için eklenmiş özel ağ kaplamasına sahip dört adet yerleşik mikrofonla gelen kulaklık yüzde 100 şarjla 7 saate varan pil ömrü sunuyor. Kulaklık şarj kutusuyla birlikte toplamda 28 saate varan pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 4 hızlı şarj özelliğine de destek veriyor

Kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan kullanım olanağı sağlıyor. Mono mod sayesinde kullanıcılar diledikleri kulaklıkları kullanabiliyor. Google Fast Pair özelliği kullanılarak kulaklık hızlı bir şekilde Android’li cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Kablosuz kulaklığın fiyatı 1.549 TL‘den 1.499 TL‘ye gerilemiş durumda.

Jabra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER