reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65T satın almayı düşünenlere BİM kampanyası

BİM, geçtiğimiz mayıs ayında satışa sunduğu Elite 65t modelini tekrardan mağazalarında satışa sunuyor. Piyasada 630 TL‘ye satılan Jabra Elite 65T, BİM mağazalarında 499 TL‘den satışa sunulacak.

Tam dolu pille 5 saate varan kullanım imkanı vadeden kulaklığı şarj kutusuna konulduğunda ekstradan 15 saatlik bir pil ömrü sunuyor.Kulaklık 15 dakika şarjla 1 saate kadar kullanım imkanı vadediyor.  IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan Jabra Elite 65t modelinde üç adet farklı boyutta kulakiçi silikonla geliyor. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Bu özellik çevredeki olup bitenlerden haberdar olmaya imkan tanıyor. Hear Through özelliği, kullanıcıları çevreleyen sesleri filtreleyip gerekli olanları kulaklığa iletiyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 65t, AirPods benzeri bir özelliğiyle geliyor

AirPods’ta olduğu gibi Jabra’nın kulaklığında da kulaklıklardan bir tanesini kulağınızdan çıkardığında müzik durabiliyor, tekrar taktığınızda müzik çalmaya devam ediyor. Sol kulaklık parçasında yukarı ve aşağı tuşlarına basıldığında ses seviyesi ayarlanabiliyor. Kulaklık hem ses performansıyla hem de tasarımıyla beğeni topluyor. Bizim de severek kullandığımuz kulaklık hakkındaki detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

AirPower’ı unutturacak kablosuz şarj ünitesi: ZENS Liberty