reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 65t

BİM’den uygun fiyata Jabra Elite 65t müjdesi

Ses kalitesiyle bizim de beğenimizi kazanan Jabra Elite 65t hakkında güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. BİM, 8 Mayıs kapsamında sunulacak kampanyada Jabra Elite 65t’yi uygun fiyatla satışa sunuyor.

Piyasada 750 TL’ye satılan kulaklık, BİM mağazalarında 499 TL’den piyasadaki yerini alacak. Tam dolu pille 5 saate varan kullanım imkanı vadeden kulaklığı şarj kutusuna konulduğunda ekstradan 15 saatlik bir pil ömrü vadediyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan Jabra Elite 65t modelinde üç adet farklı boyutta kulakiçi silikonla geliyor. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Bu özellik çevredeki olup bitenlerden haberdar olmaya imkan tanıyor. Hear Through özelliği, kullanıcıları çevreleyen sesleri filtreleyip gerekli olanları kulaklığa iletiyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 65t ses performansıyla dikkat çekiyor

AirPods’ta olduğu gibi Jabra’nın kulaklığında da kulaklıklardan bir tanesini kulağınızdan çıkardığında müzik durabiliyor, tekrar taktığınızda müzik çalmaya devam ediyor. Sol kulaklık parçasında yukarı ve aşağı tuşlarına basıldığında ses seviyesi ayarlanabiliyor. Kulaklık hem ses performansıyla hem de tasarımıyla beğeni topluyor. Kulaklık hakkındaki detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüz yapısı MIUI 12