reklamı kapat

POPÜLER

Jean-Claude Van Damme depresyona girdi [Video]

Bir zamanların dövüş ustası, iyilerin dostu kötülerin düşmanı, kurşunlardan kaçan, şpagatıyla büyüleyen, filmlerini izledikten sonra ertesi gün sokakta dövecek adam aratan Jean-Claude Van Damme artık bu işlerden elini ayağını çekti. Eski şaşalı günlerinden ve sahne ışıklarından epey uzakta olan ünlü aktör en depresif günlerini yaşıyor.

Amazon’un yeni komedi serisi tam olarak bunu konu ediniyor. Jean-Claude Van Damme’ın daha “insani” yönlerini gördüğümüz yapım Jean Claude Van Johnson adını taşıyor ve ünlü aktörün şimdilerde yaşadığı daha sade ancak depresif günlük hayatını anlatıyor. Süper lüks evinde tek başına yaşayan, kendi adını taşıyan banyo malzemeleri kullanan, günlük gazetesini dergisini almaya Segway’iyle çıkan Jean-Claude, her şeye rağmen içinde büyük bir boşluk taşıyor. Hemen hemen tüm Hollywood yıldızlarının kaçınılamaz sonunu anlatan komedi dizisi için büyük bir tevazu göstererek kamera karşısına geçen Jean-Claude Van Damme gerçekten övgüyü hak ediyor.

Pilot bölümü geçtiğimiz gün yayınlanan Amazon’un yeni dizisi Jean Claude Van Johnson için yayınlanan fragmanı hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.