reklamı kapat

POPÜLER

We Die Young

Jean-Claude Van Damme’lı We Die Young filminden ilk fragman [Video]

Aksiyon filmlerinin efsane ismi olarak anabileceğimiz Jean-Claude Van Damme yakında We Die Young filminden ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Zor Hedef ve Özgürlük Savaçısı gibi filmleriyle akıllarda yer eden Jean-Claude Van Damme beyaz perde macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Onu izleyeceğimiz yeni projesi We Die Young. Yakında vizyona girecek olan We Die Young, Miguel ve Lucas‘ın etrafında şekilleniyor. Bu iki kardeş uyuşturucu baronu Rincon ve MS-13 çetesinin eline düşüyor ve getir götür işleri için kullanılıyorlar. Lucas kardeşi Miguel’i bu işlerden uzak tutmak için elinden geleni yapıyor. İçine düştükleri durumdan kurtulmaya çalışan çocuklar Afganistan gazisi Daniel (Jean-Claude Van Damme) ile tanışıyor. Daniel bu iki kardeşi koruyup, Rincon’dan intikam almak üzere harekete geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başrolde karşımıza Jean-Claude Van Damme çıkıyor. Ona Elijah Rodriguez, Joana Metrass, Jacob Scipio, Uriel Emil, Nicholas Sean Johnny, Joseph Long ve David Castaneda gibi oyuncular eşlik ediyor. Lior Geller’in yazıp yönettiği We Die Young filmi Amerika’da 1 Mart‘ta vizyona girecek. Türkiye’de gösterim tarihi ise henüz belli değil. Fakat paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.