reklamı kapat

POPÜLER

Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme efsanesi geri dönüyor [Video]

Jean-Claude Van Damme hem eğlenceli hem de aksiyon dolu yepyeni bir yapımla ekranlarda yer almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl müjdelenen Amazon serisi nihayet adam akıllı bir fragmana kavuştu. Dinç günlerini geride bırakan Jean-Claude Van Damme’ın eski günlerini özlemle ve biraz da depresif bir şekilde andığı hayatına konuk oluyoruz. Yenilgiyi kabul etmeyen Van Damme içinse kartlar bir anda yer değiştiriyor. Hem ünlü bir film yıldızı hem de gizli bir ajan olarak çalışan Jean-Claude Van Damme, komediyle aksiyonu aynı süzgeçten geçiriyor.

Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Johnson

Amazon’un yeni komedi serisi oldukça eğlenceli bir fragman sunuyor. Jean-Claude Van Johnson ismini taşıyan seride Jean-Claude Van Damme’a Phylicia Rashad eşlik ediyor. Amazon’un ücretli Prime Video platformu için hazırlanan serinin senaryosu, Van Damme’ın aslında başından beri gizli ajan olması üzerine kurulu. Geçmişte başarılı bir ajan olan Van Damme’ın tüm aktörlük kariyerinin bunu gizlemek için var olduğunu anlatan dizi, keyifli bir seri olacak gibi. Yaşlanmış ve yetenekleri körelmiş bir Van Damme izlemekse kuşkusuz farklı bir deneyim olacaktır. Jean-Claude Van Johnson, 15 Aralık‘ta Amazon Prime Video’daki yerini alacak.

Prime Video nedir?

Amazon’un Prime servisinin aylık 10,99 dolar olduğunu da ekleyelim. Amazon’un “Prime” kullanıcılarına sunduğu önceliklerin yanı sıra, servisin özel dizi ve film içeriklerine erişebilir, Netflix benzeri bir deneyim elde edebilirsiniz. Servisin 30 günlük ücretsiz deneme imkanı sunduğunu da ekleyelim. Twitch kullanıcıları içinse farklı bir alternatif de mevcut. Twitch Prime üyeleri Amazon’un Prime üyeleri için sunduğu tüm servislerden faydalanamıyor ancak Prime Video erişimine sahip oluyor. Aynı zamanda Twitch üzerinden her ay 1 yayıncıya ücretsiz abone olabilir, anlaşmalı oyunların Twitch Prime’a özel içeriklerini edinebilirsiniz. Twitch Prime ilk altı ay boyunca her ay 3 euro, sonrasında ise 6 euro olarak ücretlendiriliyor. Twitch Prime’ın 7 günlük deneme süresi bulunuyor.

VİDEO