reklamı kapat

POPÜLER

Jerome, Gotham’a geri dönüyor [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Gotham üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sezona ara veren yapım ocak ayında sevilen karakterlerden Jerome ile birlikte dönecek.

İlgiyle takip edilen dizi Bruno Heller tarafından yaratıldı. Başrolde de Komiser Jim Gordon‘a hayat veren Ben McKenzie yer alıyor. Burada Batman‘in çocukluğundaki Gotham’ı görme şansı yakalıyoruz. Bir anlamda “Batman olmadan Gotham nasıl olurdu?” sorusuna yanıt aranıyor. Bruce Wayne‘in anne ve babasının öldürülmesiyle başlayan hikaye Jim Gordon etrafında şekilleniyor. Bu şehre özgü suçluların geçmişlerini ekrana taşıyor.

Gotham‘ın en ilgi çeken karakterlerinden biri de Joker’in çocukluğu olduğunu düşünülen Jerome. Henüz bu karakterin Joker‘e dönüşüp dönüşmeyeceği net bir şekilde bilinmiyor. Ancak kendine özgü gülüşü ve tavrıyla kesinlikle bu efsane kötüyü anımsatıyor. Cameron Monaghan‘ın canlandırdığı bu karakter üçüncü sezonun ikinci yarısında geri dönecek. Boğazı kesilerek hikayeden çıkartılan kahramanımızın ne şekilde diriltileceği de büyük merak konusu…

Bir kesimin çok eleştirdiği, bir kesimin severek takip ettiği Gotham üçüncü sezona 23 Ocak‘tan itibaren devam edecek. Jerome’un yer aldığı tanıtımı haberimizin başında bulabilirsiniz.