reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3’ten ilk detaylar gün yüzüne çıkıyor

Kısa sürede sinemanın en çok sevilen serileri arasına katılan John Wick yakın gelecekte üçüncü filmiyle karşımıza çıkacak. Hepimizin merakla beklediği bu yapımdan ilk detayları serinin yönetmeni olan Chad Stahelski paylaştı.

Bildiğiniz gibi Keanu Reeves’in rol aldığı John Wick kısa sürede büyük beğeni toplamıştı. Gişedeki başarı sayesinde onu bu sene vizyona giren John Wick: Chapter 2 takip etmişti. Üstelik daha ikinci filmi izlemeden John Wick 3‘ün geleceği kesinleşmişti.

Aradan geçen zamanla birlikte bu merak uyandıran devam filmine dair detaylar da netlik kazanmaya başladı. Collider‘a konuşan Chad Stahelski senaryo yazım sürecinden, çekimlere ne zaman başlanacağından ve yönetmenlik görevine devam edip etmeyeceğinden bahsetti. Öncelikle şu anda senaryo yazımının ortasında olduklarını dile getirdi. Yazım hızlarını göz önünde bulundurarak senaryo aşamasını ancak sene sonunda tamamlanabileceğini açıkladı. Bu da John Wick 3’ün çekimlerine 2018’de başlanabileceği anlamına geliyor. Şu sıralarda senaryo ile meşgul olan Chad Stahelski’nin üçüncü kez yönetmenlik görevini üstlenip üstlenmeyeceği ise belli değil. Highlander için kamera arkasına geçecek olan Stahelski programın örtüşmesi durumunda John Wick 3’ü de yönetmen istediğini açık yüreklilikle dile getirdi.

John Wick’in geçmişine dair yeni detayların yer alacağı, kahramanımızın hayatta kalma mücadelesine şahit olacağımız üçüncü filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil.