reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey filmine John Wick desteği

John Wick cephesinden Birds of Prey filmine aksiyon desteği

Aksiyon sahneleri dilden dile dolaşan John Wick filmindekine benzer sahneleri Birds of Prey filminde de görmeye hazır mısınız?

Warner Bros. Birds of Prey ile ilgili planları pek açık etmiyor ancak THR‘ın yayınladığı özel habere göre filmde John Wick serisinden aşağı kalır yanı olmayan aksiyon sahneleri göreceğiz gibi görünüyor. Çünkü John Wick’in yönetmeni Chad Stahelski‘yle filmin aksiyon sekanslarını gözen geçirmesi için anlaşma yapılmış. Hemen her filmde olduğu gibi ek çekimlere ev sahipliği yapan yapımın yeni çekimlerinde Stahelski filmin yönetmeni Cathy Yan ile çalışacak. THR’a göre Stahelski’nin ismi ilginç bir şekilde prodüksiyon notlarında yer almayacak. Ancak yönetmenin film için yeni aksiyon sahneleri tasarlayacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick yönetmeninden Birds of Prey filmine destek

Chad Stahelski’nin Birds of Prey’in üzerindeki etkisinin yoğunluğunun nasıl olacağı şimdilik belli değil. John Wick serisini bir kenara bırakırsak; Captain America: Civil War’da da Birds of Prey’dekine benzer bir rol üstlenen Stahelski, Warner Bros. için doğru isimlerden biri. Birds of Prey’in gizemli prodüksiyonu ise hala kendinden pek detay paylaşmıyor. 7 Şubat 2020‘de vizyona girecek olan film için geri sayıma ise daha var. Önümüzdeki birkaç ay içinde filmle ilgili yeni içeriklerin ise yayınlanması bekleniyor. DC Sinematik Evreni’nin kan ağladığı şu günlerde Aquaman sonrası benzer bir başarı Margot Robbie’nin Birds of Prey’iyle beraber yaşanabilir mi bu da merak konusu tabii…

İlginizi çekebilir

Filmin kısa tanıtımı