reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Düşük beklentiler sonrası şaşırtan ilk Birds of Prey yorumları

DC çizgi romanlarından uyarlanan Birds of Prey izleyicilerin düşük beklentilerle beklediği bir yapımdı. Fakat filmden paylaşılan ilk yorumlar ortaya çıkan sonucun tahminlerin üstünde olduğunu gösteriyor.

Bildiğiniz gibi basın mensupları Hollywood yapımlarını önden seyretme ve bu yapımlarla ilgili içerik üretme şansına sahip oluyor. Basın mensupları için ayrı bir gösterim düzenleniyor. Paylaşım yasağının kaldırılmasından sonra da ilk yorumlar sosyal medya üzerinden paylaşılıyor. Birds of Prey’e dair ilk yorumlar da böyle ortaya çıktı.

Birds of Prey yorumları

Eric Eisenberg (Cinemablend): Karşımızda bu ekibin filmi olmaktan çok Harley Quinn’in yanında Birds of Prey’i izlediğimiz bir hikaye var. Bu da hikaye açısından sorunlara sebep oluyor. Buna rağmen çok eğlenceli bir iş. Harley Quinn’in bakış açısından seyrettiğimizde en iyi haline kavuşuyor. Margot Robbie filmi çekerken çok eğlenmiş gibi görünüyor.

Jill Pantozzi (io9): Komik ve rahat bir süper kahraman filmi izledik. Dövüş sahneleri efsanevi ve kötüleri çok leziz. Birds of Prey’i filme aktarmak bu kadar zaman almamalıydı fakat sonuç çok eğlenceli.

Erik Davis (Fandango): İnanılmaz aksiyon sahneleriyle, mizahla ve hatırlamaya değer karakterle dolu bir DC filmi olmuş. Filmin en dikkat çekici yanı Margot Robbie. Harley Quinn olarak inanılmaz. Ayrıca filmde bizlere en değerli ilişkinin iyi yemekle aramızdaki ilişki olduğunu kanıtlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Laura Prudom (IGN): Şimdiye kadar süper kahraman filmlerinde seyrettiğimiz “en kemik kırıcı” döbüş sahneleri Birds of Prey filmindeydi. Çok düşük beklentilerle gittim ve şaşırarak ayrıldım. Çok eğlendim. Tekerleği yeniden icat etmiyor belki ama kendi tarzı olan bir yapım.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı