reklamı kapat

POPÜLER

John Wick savaş alanına geri dönmeye hazırlanıyor [Video]

Şubat ayında beyaz perdedeki yerini alacak olan John Wick: Chapter 2 şimdi karşımıza yeni bir sahneyle çıkıyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi John Wick ilk olarak 2014 yılında hayatımıza girdi. Kahramanımızın adını taşıyan bu aksiyon filmi kısa sürede çok beğenildi. Özellikle Keanu Reeves‘in performansı herkesten övgü topladı. Şimdi yer altı dünyasına isteği dışında geri dönen kahramanımızın hikayesinde yeni bir bölüm başlıyor.

Aksiyon dolu bu macera John Wick: Chapter 2 ile devam ediyor. John Wick’in intikam için harekete geçmiş olması emeklilik düşlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Üstüne eskiden kan kardeşi gibi gördüğü bir dostu ondan yardım istiyor. Amacıysa gölgelerde yaşayan tetikçiler birliğini ele geçirmek… Dostuna yardım etmek isteyen John kendini tekrar aksiyonun içinde buluyor. Roma‘ya gitmesiyle birlikte dünyanın en tehlikeli adamları peşine düşüyor. Paylaşılan sahnede de onu Roma’daki terzisiyle görüyoruz. Kendisine sorulan bir dizi sorunun ardından nasıl bir takım elbise istediğine karar veriyor. Tercihlerine bakılırsa peşindekileri ortadan kaldırırken de modadan taviz vermeyecek…

Yakında gösterime girecek olan yapımda Keanu Reeves‘in yanı sıra Laurence Fishburne, Common, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo gibi isimler rol alıyor.

Chad Stahelski yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan John Wick: Chapter 2, 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek. Filmden paylaşılan yeni sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.