reklamı kapat

POPÜLER

John Wick son tanıtımıyla Grinin Elli Tonu’na laf çarpıyor [Video]

Bu hafta gösterime başlayacak olan John Wick: Chapter 2, Super Bowl’a özel tanıtımıyla izleyici karşısına çıktı. Paylaşılan bu son tanıtımda filmin vizyondaki ciddi rakiplerinden Fifty Shades Darker‘a dokundurduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Bildiğiniz gibi Keanu Reeves‘in hayat verdiği John Wick son yılların en fazla ilgi gören kahramanları arasında yer alıyor. Bu kahramanın soluksuz macerası da John Wick: Chapter 2 ile devam ediyor. İlgi uyandıran bu yapım şubatın ikinci haftasında beyaz perdedeki yerini alacak. Gişe hasılatı mücadelesinde en büyük rakibi de Grinin Elli Tonu’nun devam filmi Karanlığın Elli Tonu olacak. Paylaşılan son tanıtım da “Bu sevgililer gününde bir ton daha koyu bir şey tercih edin.” sözleriyle başlıyor. Özenle seçilen bu sözlerin Fifty Shades Darker’ı hedef aldığı net bir şekilde belli oluyor.

Laurence Fishburne, Common, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo gibi isimlerin de rol aldığı ikinci filmde hikaye Roma‘ya taşınıyor. John Wick, eski dostlarından birine yardım etmeye karar verince dünyanın en tehlikeli adamları peşine düşüyor. O da hepsini ortadan kaldırmak üzere ant içiyor.

Chad Stahelski‘nin yönettiği John Wick: Chapter 2 sonunda 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.