reklamı kapat

POPÜLER

Grinin Elli Tonu vedaya hazırlanıyor; üçüncü film ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Grinin Elli Tonu serisi yakında son filmiyle izleyici karşısına çıkacak ve beyaz perde macerasını sonlandıracak. Türkçe ismi Özgürlüğün Elli Tonu olan filmin ilk tanıtımı gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi Grinin Elli Tonu serisi E.L. James‘in kaleme aldığı aynı isimli kitaplara dayanıyor. Dünya genelinde satış rekoru kıran bu serinin beyaz perdeye uyarlanması fazla uzun sürmemişti. Alışılmışın dışındaki tarzıyla dikkat çeken bu yapımlar her seferinde Sevgililer Günü‘nde izleyici karşısına çıktı. 18 yaşının üstüne hitap etmelerine rağmen gişede ciddi bir başarı elde ettiler. Şimdi üç parçadan oluşan bu maceranın son kısmına gelmiş bulunuyoruz. İnişli çıkışlı bir ilişkiye sahip olan Anastasia Steele ve Christian Grey evlenme kararı alıyor. İkilinin düğününü Avrupa’da bir tatil takip ediyor. Fakat ikilinin evlenirken sarf ettiği yeminlerin test edilmesi uzun sürmüyor. Tanıtımın son saniyelerinde Anastasia’nın boğazına dayanan bıçağı görüyoruz.

Üçüncü filmin başrolünde bir kez daha Jamie Dornan ve Dakota Johnson‘u görüyoruz. Onlara bu sefer Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Max Martini, Luke Grimes, Eric Johnson, Rita Ora ve Brant Daugherty gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini James Foley’in üstlendiği Özgürlüğün Elli Tonu, 8 Şubat‘ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.