reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick’in umutsuzluğunu ortaya seren yeni John Wick 3 fotoğrafı

John Wick 3 filminden yeni bir fotoğraf gün yüzüne çıktı. Daha önce yayınlanan bir fotoğrafın farklı bir açısını sunan karede kahramanımız hayli umutsuz görünüyor.

2019’un en çok merak edilen yapımları arasında yer alan John Wick 3, hala yeni bir fragman paylaşmadı. Çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlanan yapımdan yeni kareler ise gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Daha önce yayınlanan ve John Wick’in masada gizemli bir kadınla oturduğu karenin farklı bir açısı izleyicilerle buluşturuldu. Yeni fotoğrafta kahramanımız yardıma hayli muhtaç görünüyor. Wick’in karşısında ise Anjelica Huston‘ın canlandırdığı karakter yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3

John Wick 3, 17 Mayıs’ta vizyonda

Yeni karede karakterimiz biraz hırpalanmış gibi görünüyor. Bir anlaşmaya varmaya çalışıyor gibi bir hali var. Filmin başlarında yaşandığını düşündüğümüz bu an için net bir şey söylemek ise hayli zor.

Öte yandan filmle ilgili daha detaylı bilgilere sahibiz. Bildiğiniz gibi filmde Halle Berry’nin canlandıracağı Sofia isimli bir karekter yer alıyor. Orta Doğu’da Sofia ile buluşan Wick’in yeni karakterle bir geçmişi olduğunu Reeves’in geçmiş açıklamalarından öğrenmiştik. Yardım için Sofia’nın kapısını çalacak olan Wick, başındaki beladan kurtulmak için “güvenilir” isimlerle çalışacak gibi görünüyor. Reeves aynı zamanda yeni filmde Berry’nin performansının herkesi şaşırtacağını, oyuncunun çıtayı yükselttiğini de kaydetmişti. Yani aksiyon dolu sahnelerin de kapıda olduğunu söyleyelim.

John Wick 3, 17 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Setten sızan görüntüler