reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

razer

Junglecat ile mobil oyunlarda da Razer deneyimini yaşayın

Razer, oyuncular için donanım üretmeye tam gaz devam ediyor. Son ürünü ise iPhone kullanıcısı oyuncuları hedef almış. Mobil oyunlardan kopamayan oyuncular için bir gamepad üreten firma, tasarım olarak da kullanıcının daima yanında taşıyabileceği bir ürün ortaya çıkarmış.

Advertisement

Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile kullanıcının beğenisine sunulan Junglecat, kızaklı kapak tasarımı ile kapandığında sıradan bir iPhone koruma kabından farksız. Gereksiz boyutlandırmadan kaçınan Razer, sade tasarımı ile de dikkat çekiyor. iPhone 5 ve 5S için özel olarak üretilen Junglecat’in sol tarafında Lightning bağlantısı bulunuyor. Tasarımın rahatsız edebilecek tek yanı ise kızaklı kapağın kapalı konuma getirildiğinde kameranın kullanılamıyor oluşu. Fotoğraf çekerken ne yazık ki kabınızı açmanız ve telefonun boyutunu neredeyse yarı yarıya büyütmeniz gerekiyor.

razer
20 mm kalınlığındaki Junglecat’in aynı zamanda bir iOS uygulaması bulunuyor. Tuşların fonksiyonlarını ayarlayabileceğiniz bu uygulama, sizi en güncel oyunlarla ilgili de bilgilendiriyor. Apple’ın Metal teknolojisini duyurmasının ardından daha da önem kazanan mobil oyunlar için bir süre sonra vazgeçilmez olabilecek olan bu aksesuar temmuz ayında 99,99 dolar fiyat etiketiyle RazerStore‘da satışa sunulacak.