reklamı kapat

POPÜLER

Kafelerde ücretsiz şarj dönemi başladı

Şarj sorunu, birinci dünya problemleri arasında zirveyi zorluyor. “iPhone şarjınız var mı? Telefonumu şarja takabilir misiniz? Priziniz nerede?” gibi sorulardan bıkan kafe, bar, restoran çalışanlarının imdadına TP-LINK yetişti. TP-LINK imzalı kablosuz şarj istasyonları müşterilere ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Zonguldak’taki Selanik Kahvecileri’nde kullanılmaya başlanan ve yavaş yavaş yayılan hizmetle birlikte Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki birçok işletmede, müşteriler mobil cihazlarının şarjı bittiğinde TP-LINK şarj istasyonlarından faydalanabilecek. 10.400 mAh kapasiteli şarj istasyonları, modele göre değişmekle birlikte 5’e kadar akıllı telefonu şarj edebiliyor. Kalabalık arkadaş grupları için de ideal görünen hizmetin önümüzdeki günlerde birçok farklı ilde yaygınlaşması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Kafelerde ücretsiz şarj dönemi başladı” için 2 cevap

  1. FIRAT HUY dedi ki:

    Bu tp link cihazdan bende aldim kendi şarzı cok geç doluyor. 15 saate falan sizce sorunlu mu

  2. isimsiz dedi ki:

    sorunlu değil, sen voltajı düşük bir şarj aleti ile şarj etmeye çalıştığın için öyledir. Örneğin: kendi telefonunun şarj aleti 0.7 amper gücündedir ama bu taşınabilir şarj aletleri 2 amper gücüne kadar desteklemektedir. Ona göre bir şarj aleti alırsan şarj süren baya düşer. Aynı sorunu bende yaşadım. 16 Saatten 4 saate falan indi full şarj süresi.