reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi CC9 Pro

Kamerasıyla çok ses getirecek model Xiaomi Mi CC9 Pro

Uzun haftalar gündemi meşgul eden akıllı telefonlar Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e yanına Xiaomi Mi CC9 Pro modeli de gelecek gibi görünüyor.

Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e, dikkat çeken ancak her pazara gelmeyen modeller konumunda bulunuyor. Fiyat performans oranları oldukça yüksek telefonlar arasına 24 Ekim itibariyle Xiaomi Mi CC9 Pro isimli bir üst seviye model de ekleniyor. Gücünü oyun performansı yüksek orta düzey işlemci Snapdragon 730G‘den alacak denilen model, özellikle kamerasıyla öne çıkacak izlenimi oluşturuyor. Çünkü modelin arkasında Samsung imzalı 108 megapiksel bir kameranın olacağı belirtiliyor. Dörtlü ya da yüksek olasılıkla üçlü kameranın merkezine konumlandırılacak bu kamera, telefonu kamera konusunda kendi sınıfında liderliğe taşıyacak gibi görünüyor. Fiyatının oldukça uygun olacağı tahmin edilen model, yüksek ihtimalle sayfada gördüğünüz Mi CC9 ile aynı damla çentikli tasarımı taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi CC9 şu detaylara sahipti

Telefon 6,39 inç Full HD+ AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 710 işlemciden alan cihaz, 18W hızlı şarj destekli 4.030 mAh pil üzerine kuruluyor. Telefonun arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Burada Sony IMX586 sensörlü 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik kameraları karşımıza çıkıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihazın ön kamerası ise 32 megapiksel çözünürlüğe sahip. 3.5 mm kulaklık girişine sahip cihazın, oyun performansını artıran Game Turbo 2.0 özelliği de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecekten gelen modeli