reklamı kapat

POPÜLER

xiaomi mi mix alpha
xiaomi mi mix alpha
xiaomi mi mix alpha
xiaomi mi mix alpha
xiaomi mi mix alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha ile çekilmiş 108 megapiksel fotoğraf örnekleri

Tasarımıyla gerçekten çok ama çok büyük ses getiren Xiaomi Mi Mix Alpha ile çekilmiş 108 megapiksel fotoğraf örnekleri yayımlandı.

Advertisement

Yıl sonuna doğru üretime sokulacak Xiaomi Mi Mix Alpha, bu açıdan şu an şirket yetkilileri haricinde kimsenin elinde bulunmuyor. Kısa süre önce 1.000 mühendis tarafından tam 2 yıllık bir emek ve en az 70 milyon dolarlık arge sonucunda ortaya çıktığı açıklanan  2.813 dolarlık telefon, bu sefer dünyada bir ilke imza attığı 108 megapiksel kamerası ile gündeme geldi. Çünkü kısa süre önce model ile çekilmiş iki adet yüksek çözünürlükte fotoğraf paylaşıldı. Tam hallerine burada ve burada ulaşabileceğiniz fotoğrafların kalitesi ise pek de beklendiği gibi çıkmadı. Çin’de çekilen bu fotoğraflar, modelin özellikle renk konusunda geliştirilmesi gerektiğini gösteriyor. Genel olarak detay seviyesi yüksek ancak aşırı net / berrak olmayan fotoğraflar, model için gerçekten kötü bir örnek oluşturmuş durumda. Ancak elbette telefonun halen prototip aşamasında olduğunu belirtelim. Yani modelin son hali yüksek ihtimalle çok daha iyi sonuçlar sunacaktır, yazılımsal düzenlemeler yapılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha teknik olarak güçlü bir model

Tekrar hatırlamak adına gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı nedeniyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan cihaz, yukarıda da gösterdiğimiz üzere Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

İlgili Video