reklamı kapat

POPÜLER

Porsche Panamera

Yıl dönümüne özel versiyon; Porsche Panamera 10 Year Edition

Koleksiyonerlerin özel bir ilgiyle yaklaşacağı Porsche Panamera 10 Year Edition, donanımsal nitelikleriyle yıl dönümü kutlamasını taçlandırıyor.

Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren markasının dinamiklerini bambaşka bir sınıfta sunmaya başlayan Porsche Panamera, kullanıcıların kısa sürede sevdiği bir model haline geldi. Aradan geçen her süreçte özellik ve deneyim bakımından ileriye taşınan bu özel otomobili, bugün station wagon gövde tipinde de satın almak mümkün. Satış adetleri bazında da var olan ilgisini üst noktada konumlandırabileceğimiz Panamera için 10. yıl hazırlıklarını yapan Porsche de karşımıza özel bir versiyonla çıkıyor. Porsche Panamera 10 Year Edition adıyla meraklılarıyla buluşacak olan otomobil içerisinde hibritin de olduğu üç farklı seçenekle satın alınabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla Porsche Panamera 10 Year Edition

10 Year Edition versiyonunu ailenin diğer üyelerinden ayıran noktaları, kullanılan donanımsal nitelikleri üzerinden oluşuyor. Dış bölümde özel olarak tercih edilen siyah renk seçeneğiyle hissedeceğimiz bu değişikler; 21 inçlik ebatı ve altın rengiyle yine özel tasarım jant seti ve özel logolarla taçlandırılıyor. Kokpit bölümünde ise kapı girişlerindeki çıtalar ve kullanılan döşeme seçeneklerini ön plana çıkartmak mümkün. Markanın resmi katalog verilerindeki standart donanım paketinde ise; Park asistanı, LED matrix ışıklandırma grubu, şerit değiştirme ve şeritte tutma asistanı, Bose ses sistemi ve aktif süspansiyon kontrol yönetimini deneyime doğrudan etki edenlerde görüyoruz. Standart versiyonlarında 3.0 litrelik V6 motor seçeneği ve 330 beygirlik güçle gelen Panamera 10 Year Edition, 2,9 litrelik twin turbolu hibritte ise elektrik motorunun devreye girmesiyle 450 beygirin üzerine çıkıyor. Modelin yurt dışı için açıklanan başlangıç fiyatıysa 103.300 dolar.