reklamı kapat

POPÜLER

Karakter değişimi yükleniyor; Yeni Mitsubishi L200 kameralara yakalandı

01 Eylül 2018

Önümüzdeki yıl içerisinde karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeni Mitsubishi L200, dış bölümündeki değişimlerle güncel karaktere bürünecek.

Halihazırda önemli bir tasarım değişiminde olan Mitsubishi, eski dönemlerdeki önemli binek otomobillerinin isimlerini şu sıralar crossover sınıfına aktararak dikkat çekiyor. Bir süre önce Eclipse Cross modeliyle Türkiye pazarında kendisi için önemli bir hamle yapan şirket, satış rakamları bazında yüzünü en çok güldüren pickup modeli L200 için de değişim hazırlığı içerisinde. Sınıfa olan ilginin artışından ötürü kısa süre içerisinde önemli mesafe kat eden rakiplere cevap verilebilmesi adına oluşan beklentilerle şekillenen L200 için şu aşamada daha çok makyaj operasyonu üzerinde duruluyor. Eclipse Cross’ta da gördüğümüz yeni tasarım yüzüyle ilk kez kamuflajlı olarak kameralara yakalanan pickupın bu sayede daha agresif görünüme kavuşacağını da artık ön görebiliyoruz.


Sportif karakter

Detaylara baktığımızda Slim-LED formunda oldukça ince tasarlanmış ışıklandırma grubu, ızgara ve tampon gibi üç ana parçada hatırı sayılır değişimler olduğunu görebiliyoruz. Tampona entegre sis farlarının da şu aşamada göründüğü fotoğrafların arka bölümüyse bizlere çok fazla detay vermese de burada da çizgisel değişimlerin yer alacağı tahmin ediliyor. Yeni L200’ün iç tasarım kısmında ne gibi değişimler getireceğini ise şu aşamada bilmiyoruz. Lakin eğer büyük bir sürpriz olmazsa sürücü ekranı, koltuk ve multimedya sisteminde daha modern ve günümüz standartlarını karşılayan değişimlerin yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Motor konusunda da karşımıza geliştirmelerle çıkması muhtemel olan L200 ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.