reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Powerbeats Pro
Apple Beats Powerbeats Pro

Karşınızda Apple’ın merak edilen yeni kablosuz kulaklık modeli: Beats Powerbeats Pro

İlk bilgileri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni Apple kablosuz kulaklık modelinden ilk görsel çıktı. İşte karşınızda Beats Powerbeats Pro.

Söylentileri gelen Beats Powerbeats Pro, iOS 12.2 kodlarında ortaya çıktı. İlk defa resmi olarak gördüğümüz kulaklık, ilk olarak siyah rengiyle dikkat çekiyor. AirPods gibi bir şarj haznesi bulunan ürün, tamamen kablosuz yapıda karşımıza çıkıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla resmi olarak nisan ayında tanıtılacak kulaklık, aşağıda detaylarına yer verdiğimiz yeni AirPods’un içinde de yer alan H1 çipine sahip olabilir deniyor. Yaklaşık olarak 250 dolar seviyesinde satılacağı tahmin edilen model, kulak içi formunda ve direkt olarak sporculara hitap ediyor. Spor sırasında düşmemesi için özel tasarlanan modelin, yüksek seviyede bass sunacağı ve suya daha dayanıklı olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. AirPods’tan sonra benzer deneyimi sunan ilk Apple imzalı kablosuz kulaklık modeli olacak Beats Powerbeats Pro, pazarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşacak izlenemi yaratıyor. Biliyorsunuz firma AirPods’tan oldukça iyi satıyor.

Apple Beats Powerbeats Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bahsettiğimiz yeni Apple AirPods hangi detaylara sahip?

Yeni model görebileceğiniz üzere ilk sürümle aynı tasarımı kullanıyor. Kulaklık daha çok teknik yapısını değiştirmiş durumda. Gücünü tümüyle yeni olarak geçene H1 kulaklık çipinden alan kablosuz kulaklık, bu sayede aygıtlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Şirkete göre model aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor.

H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor. Ana haznesi kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, firmanın açıklamasına baktığımız zaman tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi ve 3 saate kadar da konuşma süresi sunuyor. Hazne ile beraber yeni ürünle 24 saatten fazla dinleme süresi elde edilebiliyor. Ayrıca Siri için de bir geliştirme var. Apple’ın açıklamasıyla artık Siri için iPhone’unuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yok. Siri’yi etkinleştirmek için “Hey Siri” diye seslenmeniz yeterli oluyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’den inanılmaz hızlı şarj teknolojisi